Stojany na reklamné letáky

reklamné stojany

Máloktorý produkt prerazí na trhu bez reklamy. Všetky ostatné firmy sa musia porozhliadnuť po väčšej či menšej reklame. Ani tá však nezaručuje úspech. V tomto článku sa zameriame na marketing a letáky, poťažmo reklamné stojany.

Marketing

Činností alebo aktivity vedúce k vyhľadanie nového spotrebiteľa. Za týmto účelom sa využíva všetkých dostupných komunikačných kanálov (internet, tlač, televízia, Facebook, Instagram). Veľmi zjednodušené, možno zhrnúť, že marketing má za úlohu:

  • Získať nových zákazníkov,
  • Budovať meno spoločnosti,
  • Predať daný produkt alebo službu.

Návrh a tlač letákov

Medzi "lacnejšie" reklamu patrí napríklad leták. Ak je dôvtipne vymyslený, môže za pomerne malé náklady nalákať veľa spotrebiteľov. Zároveň je výhodný v tom, že nepotrebuje, aby svietil alebo hral. Stačí ho nalepiť alebo vyvesiť a je plne funkčný.

Mnoho letáku je tvorené pomocou kvalitnej techniky digitálnej tlače. Ide o nástupcu ofsetovej tlače. K tlači sa používajú najčastejšie laserové tlačiarne so suchými tonery. Medzi nevýhody patrí nemožnosť tlače na štruktúrované papiere alebo všeobecne vyššie náklady.

reklamné stojany

Čo je to Point of Purchase?

"Píoupí" je termín, ktorým sa označujú propagačné a reklamné aktivity, ktoré sa vykonáva priamo v mieste predaja / nákupu. Bežne sa jedná o:

  • Podlahové prvky (stojany, displaya)
  • Regálové prvky (deliče a vymedzovače, cenovkové lišty)
  • Prvky k pokladniam (pokladničný stojančeky, stojany na letáky)
  • Nástenné prvky (svetelná reklama)
  • Ostatné prvky podpory predaja (dekorácie nákupných vozíkov, okenné grafika)

Aby sme však mohli leták alebo produkt vystaviť, je nutné tiež vymyslieť pútavú podporu predaja. Jedná sa o šikovný spôsob, ktorý mieri na jeden produkt, alebo na viac produktov rovnakého zamerania od jednej spoločnosti. Často môžete stretnúť veľmi atraktívne stojančeky doplnené o displeja, na ktorých je napríklad inštruktážne video. Veľakrát stačí obyčajný stojan na letáky s logom a kontaktom na daného inzerenta.

Joomla SEF URLs by Artio

Jaká abraziva se používají na pískování?

abraziva na pískování

Zajímají vás různé informace v oblasti zpracovatelského průmyslu? Slyšeli jste již někdy o pískování? Tento článek přibližuje, proč je pískování a jeho kvalita velmi důležitá, jak probíhá, jaká abraziva na pískování existují a jaké zajímavé informace se kolem nich točí.

Čítať ďalej...

Co vám usnadní letní dětské oslavy.

 prodej kornoutů na zmrzlinu

Připravujete dětskou oslavu narozenin v létě? To nejspíše plánujete mít v zásobě dost zmrzliny a děsíte se, kde všude po ní zbydou fleky. Nebojte se, s našimi typy na to, jak správně organizovat dětskou upatlanou párty to půjde lépe. Na konci článku se dozvíte, kde se nachází prodej kornoutů na zmrzlinu, ultimátní vychytávky na párty pro děti.

Čítať ďalej...

Víte, jak probíhá řez vodním paprskem?

řez vodním papskem

Moderní způsob dělby materiálu, tedy řez vodním paprskem, je velmi rychlé, ekonomické a ekologické řešení v průmyslu dělení materiálu. Tento článek popisuje způsob fungování řezby vodním paprskem, jaké výhody představuje a proč byste se o něj měli zajímat.

Čítať ďalej...

Kde všude můžete využít dutinkový polykarbonát.

dutinkový polykarbonát

Máme pro vás článek plný informací a nápadů o tom, kde se dá využít dutinkový polykarbonát. Tyto nápady jsou nejvíce spjaté s rodinnými domy, ale hodí se pro každého, kdo si chce rozšířit obzory o stavebních materiálech.

Čítať ďalej...

Aký je rozdiel medzi chladenie osobných a priemyselných miestností?

klimatizácia do bytu

Aktuálne panujú naozaj tropické teploty. V kanceláriách a domoch sa to rieši klimatizáciou ale čo také priemyselné haly? Vysoká teplota uberá sily ako zamestnancom, tak i strojom, ktoré sa ľahko prehrejú a vypnú. Kde získate najlacnejsie klimatizacie do bytu a kde klimatizáciu do priemyselných hál?

Čítať ďalej...

Nápady na vylepšenie bytu v období karantény

Čaj, Pohár, Zbytek, Klid, Odpoledne, Nápoj, Džbánek

Dochádza vám knihy na čítanie a trpezlivosť robiť tie isté domáce práce? Potrebujete premýšľať nad niečím iným než Corona vírusom? Máme pre vás nápady na potrebné veci, ktoré budete potrebovať vždy, ale obzvlášť v nasledujúcich mesiacoch.

Čítať ďalej...

Na čo idú kuny a ako na ich likvidáciu

Kuny sa rady udomácňujú cez chladné mesiace v našich obydliach, kde majú teplo, bezpečie a veľa priestoru. Bohužiaľ sú kuny nie moc slušným hosťom a budete radi, keď sa ich konečne nadobro zbavíte. Čo sú schopné na pôde urobiť za paseku a ako sa kun zbaviť?

Čítať ďalej...

Montážne plošiny českého výrobcu

 vysokozdvižné plošiny

Zháňate plošinu pre prácu vo výškach? Ak áno, venujte tomuto článku pár minút a pozorne si ho prečítajte, určite nebudete ľutovať. Spomenieme si totiž ako postupovať pri výbere vysokozdvižné plošiny a zameriame sa na jednotlivé druhy, konkrétne potom na montážnu plošinu.

Čítať ďalej...

Kontakt na redakciu

Pokiaľ máte záujem u nás publikovať článok, ozvite sa na e-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4