Kúpte si do firmy reklamné stojany

reklamné stojany

Ak hľadáte spôsob, ako úspešne propagovať svoju spoločnosť, zrejme ste sa zamerali na dnes toľko významný online marketing. Ale na druhú stranu by ste nemali zabúdať ani na offline marketing, ktorý má tiež svoj prínos. Ak do budovy vašej firmy neustále chodia potenciálni zákazníci či obchodní partneri, poskytnite im informácie formou letákov o tom, čo robíte a čomu sa venujete. Ideálne je postaviť na chodbách reklamné stojany. V súčasnej dobe existuje niekoľko rôznych prevedení. V nasledujúcich riadkoch vám prezradíme, aké reklamné stojany existujú a na koho sa obrátiť.

Stojany na letáky, plagáty a ďalšie prospekty plnia najmä informačný účel. Spoľahlivo v stojanoch vystavíte reklamné materiály, teda konkrétne letáky a plagáty. Obmedzení nie ste ani formátom, pretože sa dajú zohnať reklamné stojany pre materiály formátov B1, B2, A1, A2, ale aj A4. Záleží ešte na vás, či potrebujete obojstranné prevedenie, alebo vám postačí reklamný stojan s klip rámom.

Do koho vložiť dôveru?

Ak chcete dať okoloidúcim a návštevníkom vo firme vedieť, aké chystáte akcie, čo všetko máte v ponuke, aké služby poskytujete, poskytnite im dané informácie formou letákov a ďalších propagačných prospektov. Reklamné stojany vám poskytne firma EXPOINT, ktorá na tuzemskom trhu pôsobí veľa rokov. V jej ponuke nájdete okrem iného stĺpiky a zábrany vstupu, vitríny, výstavné systémy a nájazdy a rampy pod autá. Je len na vás, čo všetko pre svoju firmu potrebujete.

Aké stojany na letáky sú najžiadanejšie?

Obľube sa tešia hlavne reklamné stojany s kovovými vreckami, kam vystavíte pokojne aj časopisy, ak máte nejaké firemné. Veľmi elegantne vyzerajú ešte reklamné stojany s dvoma a viac klip rámami, prípadne prevedenie s klip rámom v kombinácii s vreckom. Ceny sa rôznia podľa toho, aký typ stojana zvolíte. Kým niektorý vyjde na 113 euro, iný pokojne aj na 150 euro.

Joomla SEF URLs by Artio

Jaká abraziva se používají na pískování?

abraziva na pískování

Zajímají vás různé informace v oblasti zpracovatelského průmyslu? Slyšeli jste již někdy o pískování? Tento článek přibližuje, proč je pískování a jeho kvalita velmi důležitá, jak probíhá, jaká abraziva na pískování existují a jaké zajímavé informace se kolem nich točí.

Čítať ďalej...

Co vám usnadní letní dětské oslavy.

 prodej kornoutů na zmrzlinu

Připravujete dětskou oslavu narozenin v létě? To nejspíše plánujete mít v zásobě dost zmrzliny a děsíte se, kde všude po ní zbydou fleky. Nebojte se, s našimi typy na to, jak správně organizovat dětskou upatlanou párty to půjde lépe. Na konci článku se dozvíte, kde se nachází prodej kornoutů na zmrzlinu, ultimátní vychytávky na párty pro děti.

Čítať ďalej...

Víte, jak probíhá řez vodním paprskem?

řez vodním papskem

Moderní způsob dělby materiálu, tedy řez vodním paprskem, je velmi rychlé, ekonomické a ekologické řešení v průmyslu dělení materiálu. Tento článek popisuje způsob fungování řezby vodním paprskem, jaké výhody představuje a proč byste se o něj měli zajímat.

Čítať ďalej...

Kde všude můžete využít dutinkový polykarbonát.

dutinkový polykarbonát

Máme pro vás článek plný informací a nápadů o tom, kde se dá využít dutinkový polykarbonát. Tyto nápady jsou nejvíce spjaté s rodinnými domy, ale hodí se pro každého, kdo si chce rozšířit obzory o stavebních materiálech.

Čítať ďalej...

Aký je rozdiel medzi chladenie osobných a priemyselných miestností?

klimatizácia do bytu

Aktuálne panujú naozaj tropické teploty. V kanceláriách a domoch sa to rieši klimatizáciou ale čo také priemyselné haly? Vysoká teplota uberá sily ako zamestnancom, tak i strojom, ktoré sa ľahko prehrejú a vypnú. Kde získate najlacnejsie klimatizacie do bytu a kde klimatizáciu do priemyselných hál?

Čítať ďalej...

Nápady na vylepšenie bytu v období karantény

Čaj, Pohár, Zbytek, Klid, Odpoledne, Nápoj, Džbánek

Dochádza vám knihy na čítanie a trpezlivosť robiť tie isté domáce práce? Potrebujete premýšľať nad niečím iným než Corona vírusom? Máme pre vás nápady na potrebné veci, ktoré budete potrebovať vždy, ale obzvlášť v nasledujúcich mesiacoch.

Čítať ďalej...

Na čo idú kuny a ako na ich likvidáciu

Kuny sa rady udomácňujú cez chladné mesiace v našich obydliach, kde majú teplo, bezpečie a veľa priestoru. Bohužiaľ sú kuny nie moc slušným hosťom a budete radi, keď sa ich konečne nadobro zbavíte. Čo sú schopné na pôde urobiť za paseku a ako sa kun zbaviť?

Čítať ďalej...

Montážne plošiny českého výrobcu

 vysokozdvižné plošiny

Zháňate plošinu pre prácu vo výškach? Ak áno, venujte tomuto článku pár minút a pozorne si ho prečítajte, určite nebudete ľutovať. Spomenieme si totiž ako postupovať pri výbere vysokozdvižné plošiny a zameriame sa na jednotlivé druhy, konkrétne potom na montážnu plošinu.

Čítať ďalej...

Kontakt na redakciu

Pokiaľ máte záujem u nás publikovať článok, ozvite sa na e-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4