Sekční garážová vrata pro každého

Vadí vám vzhled vašich starých, již pomalu nefunkčních vrat, která dělají špatný dojem na okolí? Nevěšte hlavu, nová sekční garážová vrata dodají vašemu domu zcela nový vzhled nebo minimálně ho nezhorší.

Konstrukční řešení

Vrata se otevírají svisle nahoru a jsou uložena v prostoru pod stropem. Toto konstrukční řešení nám poskytuje maximum místa v garáži. Výhodou těchto vrat je, že je lze zabudovat do každého garážového otvoru a nabízejí až o 14 cm větší průjezdnou šířku než například vrata výklopná. Díky trvale elastickému těsnění, odolnému vůči povětrnostním vlivům, jsou ze všech stran optimálně utěsněná. Díky tomuto řešení jsou vrata velice vhodné pro malé garáže, malé dílny, malé sklady, ale i pro rodinné domy, kvůli veliké úspoře místa.

Vzhled

Vybírat můžete až z 55 různých imitací dřeva a barevných fólií. Na výběr také máte z 5 provedení lamelových sekcí vrat, jimiž jsou tvar kazety, vodorovná drážka, drážka uprostřed, hladká lamela a mikroprofil. Vrata se skládají z 5 částí: Vodící lišty, vratové křídlo, spojovací prvky lamel, torzní pružiny a jako poslední elektromotor, ten ale není podmínkou. Vrata lze ovládat i bez něho.

 

Joomla SEF URLs by Artio

Kontakt na redakciu

Pokiaľ máte záujem u nás publikovať článok, ozvite sa na e-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4